“Скасувати ліцензію”: у Києві влаштували акцію протесту під телеканалом NewsOne

Під діловим центром “Лагода”, на території якого розташований телеканал NewsOne, проходить пікет через анонсований напередодні телеміст з Росією. Активісти вимагають, аби каналу скасували ліцензію.

Про це розповів кореспондент 24 каналу з місця події. І хоча телеканал вже відмовився від телемосту з Росією, люди все одно вийшли на протести, бо хочуть, щоб скандальний канал закрили.

Наразі територію ділового центру “Лагода” оточили нацгвардійці. Також стоять декілька автобусів та автомобілі, які їх привезли. Тому на територію телеканалу NewsOne пікетувальники потрапити не змогли.

Також учасники мітингу вимагають притягнути до кримінальної відповідальності голови політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктора Медведчука.

Активісти наголошують, що це мирний мітинг, проте виглядає все не дуже спокійно. Там запалили багато фаєрів та димових шашок, які закидають на територію ділового центру.

З імпровізованої трибуни почали виступати активісти. Вони покладають відповідальність за те, що в Україні працюють проросійські ЗМІ, на президента України і Верховної Ради.

Крім того, активісти закликають українців прийти у вівторок, 9 липня, на 10:00 до будівлі Нацради з питань телебачення і радіомовлення з вимогою відібрати ліцензію у телеканалу NewsOne.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.