Ще один українець заразився китайським коронавірусом

На круїзному лайнері Diamond Princess, який стоїть з 3 лютого на карантині в японському порту Йокогама, зросла кількість інфікованих коронавірусом 2019 nCoV – серед них ще один українець.

Як повідомляє straitstimes.com, на лайнері зафіксували ще 66 випадків зараження. Загальна кількість випадків досягла 136 передає Обозреватель.

Оператор круїзного лайнера повідомив, що серед нових інфікованих – 45 громадян Японії, 11 американців, четверо австралійців, троє з Філіппін і по одному з Великобританії, Канади і України.

Директор департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Сергій Погорельцов цю інформацію підтвердив, передає УНН.

“Так. МЗС Японії у робочому порядку підтверджує цю інформацію”, – повідомив Погорельцев.

Нагадаємо, на лайнері Diamond Princess, де виявлено спалах коронавірусу 2019-NCoV, перебувають 25 українців – членів екіпажу. Один з них став першим українцем з підтвердженим випадком коронавірусу.

Судно затримали 4 лютого в порту Йокогама і на наступний день відправили на карантин. Корабель відправився в круїз 20 січня, але повернувся в гавань після того, як в Гонконзі на берег зійшов чоловік, у якого було діагностовано 2019 nCoV.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.