Шах і мат! Кінець політичній кар’єрі Медведчука: Генерал СБУ в прямому ефірі сказав, як легко засудити лідера “ОПЗЖ”

Генерал-майор Служби безпеки України вважає, що нардепа від “Опозиційної платформи – За життя” Віктора Медведчука можна було б позбавити політичної кар’єри. Для цього його слід було засудити за менш значні злочини, які легко довести.

Таку думку Василь Вовк, який також є експертом з питань державної безпеки, висловив в ефірі програми “Право на владу” 13 травня. Він також розкритикував ті підозри, які були оголошені політику, передає Obozrevatel.

Генерал-майор навів приклад американського гангстера Аль-Капоне, якому за відсутністю доказів його причетності до бандитизму винесли вирок за несплату податків. Вовк вважає, що Медведчука можна було б засудити за незаконне вирубування лісів або незаконну риболовлю.

“Дати два роки умовно і все, він – засуджена особа, яка позбавлена депутатського мандата, і його політична кар’єра завершилася”, – пояснив Вовк.

Також він припустив, що підозру Медведчуку готували поспіхом, або ж правоохоронні органи розраховували, що той залишить територію країни і можна буде провести заочний процес.

“Я не хочу давати прогнози або якимось чином впливати на суд, але я вам скажу одне: я ставлю на кін диплом кандидата юридичних наук, звання заслуженого юриста України, 25 років слідчого стажу, що підозри не трансформуються в обвинувальний вирок суду”, – сказав Вовк.