Сенсаційно! Хомчак розкрив причину загибелі Журавля: “Вони порушили всі накази”. Українці шоковані

Загибелі трьох військовослужбовців 35 окремої бригади морської піхоти ім. контрадмірала Михайла Остроградського в зоні проведення ООС у Донецькій області можна було уникнути.

Про це в інтерв’ю заявив Головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак, відповідаючи на питання, чи все було зроблено для порятунку розвідника Ярослава Журавля, який помер, так і не дочекавшись евакуації. За словами Хомчака, військовослужбовці порушили заборону на вихід у “сіру зону” і самовільно вирушили імовірно в розвідку. Передає Obozrevatel.

“Всього цього (загибелі воїнів – Ред.) взагалі могло не статися. Була заборона на те, щоб ходити в “сіру зону”. Взагалі виходити за свої позиції й лізти туди, де за шість із половиною років усе нашпиговано мінами, де все прострілюється. Цю заборону порушили Красногрудь, Журавель і ще два матроси, які стояли на спостережному посту”, – заявив Головнокомандувач.

За його словами, морським піхотинцям ніхто не давав ніяких розпоряджень.

“Їм ніхто не давав ніяких розпоряджень. Вони порушили всі накази, які були. Якщо ви хотіли почути, що сталося, – тоді я прямо це говорю”, – додав Хомчак.

Нагадаємо, морські піхотинці – Дмитро Красногрудь, Ярослав Журавель і бойової медик Микола Ілін (“Естонець”) – трагічно загинули в липні 2020 року на Донбасі.

Кілька днів Журавель стікав кров’ю, а потім помер. Рідні Ярослава досі вважають, що його можна було врятувати.