Саме Зеленський підготував окупацію Криму і Донбасу і ввів російські війська – Ярош

Колишній глава ДУК «ПС», народний депутат Верховної Ради України Дмитро Ярош зробив гучну заяву, зазначивши, що особисто Володимир Зеленський є посібником анексії Кримського півострова і тимчасової окупації певних районів Луганської та Донецької областей.

Як інформує replyua.net, Дмитро Ярош заявив: «Вважаю, що« 95 квартал»- це один з творців анексії Криму та окупації Донбасу». Він підкреслив, що саме ця передача протягом усього часу принижувала Україну, формуючи через ЗМІ створення ватників, які потім кричали: «Прийди, Путін». Навіть популярний серіал «Свати», який був знятий разом з Росією, повністю до речі дебільний, «формує в людській свідомості стереотип, що українець – це «хохол-малорос».

Він додав: «Саме це ментально і підготувало ґрунт для того, що зараз відбувається. Володимир Зеленський, як керівник «95 кварталу», несе безпосередню відповідальність за ту поразку, так як анексія Кримського півострова і окупація частини Донбасу – це поразка, безумовно. І це саме він завів російські війська. Саме він є одним з тих, хто підготував окупацію. І це факт! Нехай навіть він несвідомо робив це».

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.