“Російський співак Газманов провалився під сцену в Донецьку”: Знайдене реальне відео

Українські ЗМІ розтиражували відео, на якому нібито російський співак Олег Газманов під час виступу на території “ДНР” провалюється під сцену, а фонограма продовжує грати.

У підводці до “новини” навіть повідомляють, що концерт “був присвячений дню залізничника”, а артист нібито після цього заявив, що “щасливий виступати в Донецьку, пише Обозреватель.

Насправді ж, знайшлося раннє відео, на якому чути, що ситуація відбувається не під пісню Газманова, однак роздивитися, хто виступає зі спини неможливо. Цим і скористалися творці фейку, наклавши іншу музику на відеозображення.

Примітно, що недавно – 8 березня – в окупованому Донецьку виступив син забороненого в Україні співака – Родіон. Сам Олег Газманов, судячи з інформації “Офіційного сайту ДНР”, останній раз виступав на арені спортивного комплексу “Олімпійський” 11 травня на честь так званого Дня республіки.

На День залізничника Газманов приїжджав з концертом в окуповане місто в серпні 2017 року. Але тоді він був одягнений в інший одяг і зі сцени не падав.

Як повідомлялося, раніше в мережі і ЗМІ поширили фейк про президента Порошенка, який нібито втікав із мітингу в Житомирі. Насправді він навпаки йшов до людей, котрі прийшли на захід.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.