“Російське мракобісся під посольством США в Києві. Все в традиціях ФСБ. “Україна” на “ланцюгу капіталістів”, прапори ОПЗЖ, крики про “зовнішнє управління”: політолог

Російське мракобісся під посольством США в Києві. Все в традиціях ФСБ. «Україна» на «ланцюгу капіталістів», прапори ОПЗЖ, крики про «зовнішнє управління», нагнані за 120 грн пенсіонери та студенти. А ввечері на всіх каналах Медведчука-Путіна.

Влада Зеленського тихенько вмиває руки. Як сказав вчора один з заступників глави ОП – «канали Медведчука це не російська пропаганда». Російські сили в Україні у 2020 рокі нарешті відчули себе як вдома. Вони не мали цього з 2014 року, не мали у 2018, а з 2019 спокійно скуповують ЗМІ, примножують результати на виборах, «коаліціюються» з слугами народу та готуються до остаточного реваншу.

Поки Зеленський записує відосики, гастролює по Феофанії та закатує ковідний фонд в асфальт – ті хто у 13-14 роках привели в країну війни тепер бігають під посольство США. А партії продемократичного табору готові з’їсти «проклятого Порошенка» та «ненависну ЄС» аби відірвати хоча б шматочок влади на місцях після виборів.

Споглядати за цим всім не те що сумно, а розпачливо, бо роз’єднана Україна призводить до отакого збитування над Україною «на ланцюгу», як на світлині.

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.