РФ послала близько 200 бойовиків ПВК Вагнера до Білорусі

Для дестабілізації ситуації у Білорусі напередодні президентських виборів РФ направила туди близько 200 найманців ПВК Вагнера, передає БелТА з посиланням на правоохоронні органи.

«Було отримано інформацію щодо прибуття на нашу територію понад 200 бойовиків для дестабілізації обстановки у період виборчої кампанії. При собі росіяни мали кожен по невеликій ручній поклажі, і на всіх — три великих важкі валізи, завантаження яких до транспортного засобу здійснювали кілька осіб», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що після прибуття у ніч на 25 липня до Мінську, найманці заселилася в один з місцевих готелів, а 27 липня переїхали до розташованого у передмісті санаторію.

«За даними адміністрації санаторію, приїжджі звернули на себе увагу нехарактерною для російських туристів поведінкою і одноманітним одягом у стилі мілітарі. Спиртного не вживали, розважальних закладів не відвідували, трималися відособлено, намагаючись не привертати до себе уваги. Вони невеликими групами уважно вивчали територію і оточення санаторію», — розповіли у силових структурах.

Білоруська влада заявила, що під Мінськом було затримано 32 найманця, а ще одного на півдні країни.