РФ готує “санкції” Грузії через ведучого, який обматюкав Путіна та хоче судити його: всі подробиці

Черговий скандал у грузино-російських відносинах продовжує набирати обертів. Так, після нецензурної лексики з боку грузинського журналіста Георгія Габунії на адресу очільника Кремля, російська Держдума збирається заборонити імпорт вина та мінеральної води з країни. Окрім того, російські депутати хочуть заморозити грошові перекази в Грузію.

Про це з посиланням на слова спікера російської Держдуми В’ячеслава Володіна інформує 24канал з посиланням на “Інтерфакс“.

Ввести такі обмеження запропонував очільник президентської партії “Єдина Росія” в парламенті Сергій Неверов. Його підтримали фракції “Справедлива Росія”, КПРФ і ЛДПР.

Також про підтримку цього рішення профільним комітетом з міжнародних відносин заявив його глава Леонід Слуцький. Він зазначив, що якщо уряд запропонує ще більш жорсткі заходи у відповідь на нецензурне висловлювання на адресу президента Володимира Путіна з боку ведучого телеканалу “Руставі 2”, то депутати це підтримають.

На його думку, в таких випадках “треба реагувати максимально жорстко, і бити по руках, щоб кому б то не було повторювати подібні речі в Грузії і в будь-якій країні світу не кортіло”.

Окрім того, у своїй люті та бажанні помсти депутати Держдуми РФ вважають, що грузинський журналіст, який вилаявся на адресу Путіна, має постати перед російським судом. Окрім того, представника ЗМІ хочуть екстрадувати в Росію.

Треба залучати до кримінальної відповідальності представника Грузії, який поводився по-хамськи, неправильно, ображаючи главу держави, екстрадувати його на територію Росії, щоб наш суд визначив міру відповідальності відповідно до законодавства нашої країни, а далі будуть вже приймати рішення, де він буде відбувати термін – на території Росії або на території Грузії, – висловився спікер Володін.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.