Рейтинг партії Порошенко обвалився, Вакарчук різко набирає голоси: останні дані соцопитувань

П’ять політичних сил мають шанс пройти в Верховну Раду на дострокових виборах 21 липня.

Про це свідчать дані опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» передає InfoResist.

Серед тих, хто буде голосувати і визначився, 47,1% готові підтримати партію «Слуга народу». За проросійську «Опозиційну платформу – За життя» віддадуть свої голоси 11,1% виборців, за партію музиканта Святослава Вакарчука «Голос» – 8,1%, за «Батьківщину» – 7,3%. А ось рейтинг політсили екс-президента Петра Порошенка «Європейська солідарність» впав.

Згідно з останнім опитуванням, за партію Порошенко має намір проголосувати 5% респондентів. За даними соцопитування «Рейтингу», проведеного з 6 по 9 червня, “Європейську солідарність» підтримували 7,9% українців і вона посідала третє місце в рейтингу політсил. У той час як «Голос» мав підтримку 6,4% виборців.

Не долають 5-відсотковий бар’єр партії «Сила і честь» (4,1%), «Громадянська позиція» (2,2%), «Радикальна партія» (2,1%), ВО «Свобода» (2,1% ), «Українська стратегія» (1,9%), Оппоблок (1,8%) і «Самопоміч» (1,2).

Опитування проводилося в період з 8 по 12 червня. Методом особистого формалізованого інтерв’ю було опитано 2 тис. Респондентів, віком від 18 років. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.