“Разом на Майдані. Разом у вічності”: померла дружина Героя Небесної Сотні Ігоря Сердюка

9 липня померла дружина Героя Небесної Сотні Ігоря Сердюка – Ірина. Жінка упродовж тривалого часу боролася з раком.

Як повідомила співзасновниця та редакторка спільноти “Небесна Сотня” Аліна Боднар, Ігоря Сердюка під час кривавих подій Євромайдану вбили на Кріпосному провулку передає 24канал.

“Пішла до свого чоловіка, так і не дочекавшись покарання його вбивць. Разом по життю. Разом на Майдані. Разом у вічності. Це дуже болить”, – зазначила вона.

Прощання з Іриною Сердюк відбудеться 22 липня. Про місце та час буде повідомлено пізніше. Відомо, що Ірина Сердюк викладала на кафедрі “Здоров’я людини та фізичної культури” Кременчуцького національного університету. Також вона обслуговувала матчі баскетбольного клубу “Кремінь”.

Уродженець Кременчука Ігор Сердюк загинув на Майдані 18 лютого 2014 року біля Маріїнського палацу. Під час сутички з “тітушками” на перехресті вулиці Інститутської та Кріпосного провулку йому вистрілили в обличчя. Восени 2014 року п’ятий український президент Петро Порошенко надав йому звання героя України посмертно.

Тим часом, український суд відпускає з-під варти підозрюваних у масових вбивствах на Майдані. Зокрема, на початку червня пом’якшили запобіжний захід снайперу Дмитру Хмілю Снайпера, який під час Революції Гідності входив до складу підрозділу спецпризначення “Омега”.

Крім того, наприкінці цього місяця вийшов з СІЗО колишній начальник управління Служби безпеки Олександр Щеголєв, а у середині липня під домашній арешт вийшов колишній працівник спецзагону “Беркут” Сергій Тамтура.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.