Путін злетів з котушок! Під Воронежем військові РФ влаштували “війну” біля кордону з Україною і налякали росіян

У ніч на 17 квітня російські військові влаштували артилерійську стрілянину під містом Воронежем, забувши попередити про це місцевих жителів. Все відбувалося в 45 км від кордону України.

Кадри “війни” жителі Воронежа масово публікували в соцмережах, передає Діалог.UA.

Стрільби влаштувала група ЗС Росії, яка недавно була перекинута до кордонів України нібито для “навчань”. Цілу ніч військові тренували артилерійський наліт, ведучи вогонь з артилерійських гаубиць на дальності до 2 км.

Про те, що будуть стрільби, ЗС РФ “забули” попередити жителів Воронежа і прилеглих населених пунктів. Росіяни були сильно налякані, з огляду на те, що РосЗМІ останні тижні накачують мілітаристську істерію, лякаючи війною з Україною.

Після скандалу, що вибухнув в прес-службі Західного військового округу заявили, що вночі пройшли “звичайні тренування”, а росіяни повинні були вже до них звикнути. Однак, за даними місцевих жителів, попередні стрільби велися завжди в денний час доби.

Варто відзначити, що за останні тижні РФ стягнула до кордонів України і в окупований Крим понад 100 тисяч військових. Колони і ешелони йшли до західних кордонів показово, Росія відкрито “демонструвала м’язи”. Це супроводжувалося агресивною кампанією в ЗМІ РФ з погрозами почати велику війну проти України.

Згідно з офіційною версією, Росія сконцентрувала війська близько України в рамках навчань. Однак в Києві і на Заході вважають вкрай високим ризик нового вторгнення.