“Путін занепокоєний”: названо головного конкурента на виборах президента РФ

Кремлівські політтехнологи можуть розробляти десятки варіантів трансферу влади 2024 року, а російський журналіст Юрій Дудь може бути одним із них.

Таку думку у коментарі Обозреватель висловив російський політолог Дмитро Запольський, коментуючи зростання популярності Дудя серед росіян. За інформацією телеграмканалу Кремлевский мамковед, згідно із закритим опитуванням журналіст посів друге місце за довірою серед населення, що дуже занепокоїло президента Володимира Путіна.

“Молодий ютубжурналіст – це ідея. Але не слід розуміти це як “у Кремлі сидять, і когось ростять”. У них зовсім інша технологія. Вони працюють над багатьма варіантами, Дудь може бути тільки одним із них. Сергій Бодров-молодший теж був політичним проєктом, його розглядали як потенційного президента Росії. Як і Микиту Михалкова потім”, – сказав він.

За словами Запольського, якщо якийсь політичний проєкт стає популярним серед населення, Кремль вкладає у нього гроші, вирощує і спостерігає далі.

“Політична система путінізму шалено гнучка і дуже пристосована до сучасного світу. Набагато більше, ніж європейська”, – впевнений Запольський.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.