Путін натякнув на окупацію! Терміново: військове керівництво України виїхало в район острова Зміїний для оцінки безпекової ситуації

Військове керівництво України 23 липня проінспектувало ситуацію в районі острова Зміїний, розташованого в Чорному морі. Про нього у своїй пропагандистській статті згадував Володимир Путін.

Джерело: Генеральний штаб ЗСУ, передає 24 канал.

Він написав, що острів було передано Україні в 1948 році. На тлі таких заяв очільники Збройних сил, Державної прикордонної служби та Військово-морських Сил приїхали з робочим візитом на Одещину.

Острів Зміїний перевірили через згадку в статті Путіна. Територію відвідали: головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Руслан Хомчак, голова ДПСУ генерал-майор Сергій Дейнеко, командувач ВМС контрадмірал Олексій Неїжпапа.

У повідомленні мовиться, що метою робочою поїздки було вивчення та оцінка безпекової ситуації в цьому районі.

Військові високопосадовці детально ознайомилися з особливостями того, як несуть службу військовослужбовці Державної прикордонної служби. Вони також розглянули шляхи покращення взаємодії двох військових формувань.

12 липня на офіційному сайті президента Росії з’явилася стаття “Про історичну єдність росіян та українців”, опублікована російською й українською мовами. Путін виклав низку аргументів, чому нібито вони є одним народом.

Він також зазначив, що Крим у 1954 році Україні було передано “з порушенням чинних на той момент правових норм”. Згадав глава Кремля згадав і про інші райони, повернуті України після Другої світової. Зокрема, й про острів Зміїний, який передали в 1948 році.

Колишній міністр оборони Андрій Загороднюк припустив у статті для “Цензор.НЕТ”, що очільник країни-агресора імовірно планує новий силовий наступ. “Стаття Путіна може бути початком реалізації плану щодо острова. Може розпочатися пропагандистська кампанія щодо “нелегітимності” передачі та “спірності” його приналежності”, – мовиться у матеріалі.