Присвятив пам’яті батьків: Олег Винник дав концерт у своєму рідному селі (відео)

Олег Винник вперше виступив на малій батьківщині.

Олег Винник дав великий сольний концерт у рідному селі Червоний Кут Черкаської області. Подивитися на головного серцеїда країни прийшли близько 30 тис. глядачів. Заради цього виступу Винник перервав свій європейський тур. А концерт на малій батьківщині виконавець присвятив пам’яті батьків, повідомляє РБК-Україна.

“Вперше в життя, в свої 45 років, я даю концерт у рідному селі. Для мене це дуже відповідально і, не приховую – непросто і трепетно. Я виріс на цій землі, 30 років тому звідси поїхав. Щоразу, приїжджаючи в гості до батьків, мріяв заспівати у себе вдома, для своїх земляків. І сьогодні, на концерті пам’яті найрідніших мені людей, я серцем відчував їхню присутність тут”, – поділився емоціями Олег Винник.

Читайте також: Олег Винник відверто розповів про власну «вовчицю»: деталі

За словами очевидців, атмосфера на стадіоні біля місцевого Будинку культури панувала піднесена і сімейна. Душевні пісні “Мати каже правду”, “Мої батьки” люди слухали зі сльозами на очах, в унісон підспівували кожен рядок улюблених композицій. Публіка тричі викликала зіркового земляка “на біс”.

“Я завжди буду вдячний своїм батькам, адже якби не вони, я б не стояв на сцені. Вчора на концерті я серцем відчував їхню присутність”, – зізнався Винник в своєму Instagram-акаунті.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Вчора був дуже емоційний і зворушливий вечір! Я ніколи не уявляв і не мріяв побачити у рідному селі таку величезну кількість людей. Дякую, що прийшли, приїхали… Дякую, що співали разом зі мною. Я завжди буду вдячний своїм батькам, адже якби не вони, я б не стояв на сцені. Вчора на концерті я серцем відчував їх присутність. Червоний Кут, 14.05.2019 – цей день запам’ятаємо назавжди 🌸

Допис, поширений Олег Винник (Olegg Vynnyk) (@olegg.vynnyk)

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.