“Приниження річниці Революції Гідності є цілком природнім для Зеленського. Він боїться і ненавидить цей день, як комік, який за пачки готівки виступав перед ворогами”: нардеп

На 7 річницю Революції Гідності довелося ганяти тітушек. Історія пішла по колу. Офіс президента найняв мутних тіпочків помітінговать. Всю цю банду потім повезли під будинок Порошенка, де вони збилися в купку і щось перелякано кричали.

Місце збору – під мостом біля метро «Либідська» (колишня площа Дзержинського, до речі). Перед втечею почали розповідати, що збираються на футбол, хоча ніхто в цей день не грав. А грали ними: офіс президента з накраденого на «великому будівництві» виділив до кінця року 5 мільйонів гривень на тітушек і арестовичей для атак на Європейську Солідарність. Але все зробили максимально недолуго, чим підтвердили повтор історії у вигляді фарсу.

Приниження річниці Революції Гідності є цілком природнім для Зеленського. Він боїться і ненавидить цей день, як комік, який за пачки незалекларованої готівки виступав з «95 Кварталом» перед Януковичем і Медведевим, Суркісом і Медведчуком, перед всіма крадіями, які забезпечили йому немалі прибутки, а Революція вигнала більшість його жирних клієнтів.

Він хоче придушити всіх, хто цінує свободу і гідність, бо сам не має ні одного, ні іншого. Але не вийде. Якщо оригіналу не вдалося, то його фарсу тим більше. Та й Україна, навіть після контрреволюції, гідності, здебільшого, не втратила.

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.