Позбавлення ліцензії: Нацрада ухвалила рішення щодо скандального каналу Медведчука

У четвер, 5 вересня, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення про позбавлення ліцензії телеканалу NewsOne.

Регулятор звернеться до суду, щоб позбавити канал, яким володіє соратник наредпа Віктора Медведчука Тарас Козак, ліцензії, передає Обозреватель з посиланням на пресслужбу телеканалу.

За це рішення проголосували всі члени Нацради. Його оголосила виконуюча обов’язки керівника регулятора Ольга Герасим’юк.

“Перший пункт рішення ми трохи переформулювали. Тепер він звучить так: “Визнати розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі або ненависті у висловлюваннях, які були поширені в ефірі ТОВ “Новини 24 години” в період із 06.06.2019 по 08.07.2019 року”, – розповіла Герасим’юк.

Зазначається, що NewsOne звинуватили в порушенні абзаців 3 і 4 ч. 2 ст. 6 закону “Про телебачення і радіомовлення”, ч. 1 ст. 28 закону “Про інформацію”, а також у тому, що NewsOne не виправив свої порушення, які Нацрада зафіксувала в рішенні від 07.02.2019-го та розпорядженні від 12.02.2019 року.

Герасим’юк додала, що Нацрада звернеться до суду з позовом про анулювання ліцензії на мовлення “Новини 24 години”.

Додамо, що на засіданні комісії були присутні представники громадських активістів, народні депутати Вадим Рабінович і Нестор Шуфрич. Водночас глава комітету Верховної ради з питань свободи слова Шуфрич вже назвав це рішення політично заангажованим і юридично невмотивованим.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.