Пошук 11-річної дівчинки під Одесою: у поліції зробили нову заяву

До пошуку Даші Лук’яненко в Одеській області залучені найкращі правоохоронці України.

Дарія Лук’яненко зникла шість днів тому в смт Іванівка Одеської області. У поліції заявили, що пошуки дитини будуть продожаться незважаючи ні на що. Про це повідомив перший заступник Нацполіції України В’ячеслав Аброськін передає РБК-Україна.

Нагадаємо, 11-річна Даша Лук’яненко загадково зникла в четвер, 13 червня, дівчинка йшла по дорозі від ринку, де працює її мама, у бік школи на танцювальне заняття.

За словами В’ячеслава Аброськіна, в Головному управлінні поліції кожен день вранці і ввечері проводяться наради, на яких заслуховуються звіти правоохоронців з Іванівки, а також керівників відповідних підрозділів в Києві.

На сьогоднішній день Дашу розшукують підрозділи поліції і ДСНС загальною чисельністю 250 осіб.

Територію села відпрацьовують фахівці-кінологи з собаками, навченими на пошук трупів.

Також заступник голови Нацполіції попросив жителів Іванівки з розумінням поставитися до роботи правоохоронців.

“Вибачте, якщо ставимо багато питань, але нам необхідно встановити та опитати всіх 3488 місцевих мешканців, які в день 13.06.2019 року знаходились на вулицях і будівлях селища”, – підсумував Аброськін.

Ще раз нагадуємо прикмети дівчинки. Даші Лук’яненко на вигляд 11-13 років, у неї худорлява статура, русяве довге волосся і карі очі. Вона була у футболці білого кольору з малюнком фламінго, рожевих шортах, чорних сандалях. При ній була сумка з різнокольоровими паєтками.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.