Поліція прийшла з перевіркою в ресторан Тищенка: опубліковано відео

Після скандалу поліція не знайшла відвідувачів у ресторані “Велюр”.

Поліція Києва прийшла з перевіркою до ресторану нардепа від “Слуги народу” Миколи Тищенка після того, як вийшло розслідування про його роботу всупереч карантину в Україні. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на поліцію Києва.

Повідомляється, що поліція прийшла з перевіркою до ресторану “Велюр” після того, як вчора з’явилася інформація про його роботу. Перед цим даний факт було зареєстровано у журналі Єдиного обліку заяв та повідомлень.

За словами представника Голосіївського управління поліції Андрія Вернигори, по прибуттю поліцейських в закладі відвідувачів не було.

“Там перебувало кілька співробітників. Ми роз’яснили адміністратору ресторану норми про дотримання карантину та відповідальність за його порушення. Адміністратор написав пояснення і зобов’язання про заборону закладам громадського харчування приймати відвідувачів в період карантину”, – зазначив він.

Нагадаємо, напередодні вийшло журналістське розслідування Bihus.Info, в якому говорилося, що ресторан Тищенка продовжує працювати, його відвідують народні депутати, бізнесмени й колишні члени Партії регіонів.