Політолог: “Весною 15 поліціянтів бігали за одним купальщиком. На всю країну було ледь сотня хворих на КОВІД19. Втопили економіку. Тепер бабок нема, доріг нема, лабораторій нема”

Тотальний провал. Весною 15 поліціянтів бігали за одним купальщиком. На всю країну було ледь не сотня хворих на КОВІД19.

Арсен Аваков нам у ФБ казав:
– нічо, зараз ви сердитеся, а потім прийде літо і всі ви будете говорити дяді Арсену і дяді Вові дякую. А зараз сидіть по домівкам, бо буде усім ойой. І цим ойоєм нас лякали три місяці. Втопили економіку. Тобто класичне: кричали “вовки” і сіяли безпідставну паніку.

У Нових Санжарах людей налякали так, що було навіть стидно за українців, як вони громили автобус з “уханьцями”. Але ж, гадство, у них був час підготуватися – поки справжні вовки не прибіжать. Підготувалися, мляха.

Мій друг здав МИНУЛОЇ п’ятниці, 18 вересня тест. Тому що накануні відчув симптоми КОВІДу і температуру. Зостався на самоізоляції. Відчув погане в легенях. У понеділок поїхав робити КТ. Це кате-мате підтвердило – у нього двохстороннє запалення легень.
Але у лікарню його не кладуть, бо немає підстав. Вірус же ж непідтверджено. І лише сьогодні,РІВНО ЗА СІМ діб – йому зробили тест. Тест позитивний.

Починаю дізнавтися, як так.
Виявляється, що така затримка тому, що в Сумах реально тестують 600-700 людей щодня. А перевірити їх лабораторія (чи якась там тест машина, хз) може лише 300-та тестів. Розумієте? наступного дня ще 700 людей здали, а лише 300-та отримали результат, ті хто вчора здавав. Сьогодні уже 700 в черзі. Завтра в черзі вже більше тисячі. Це колапс системи охорони здоров’я.

Військовою мовою: втрата управління військами. І це при тому, що у них було 35 мільярдів на ковідний фонд у держбюджеті. і по десятку мільйонів у обласних. і півроку часу.

А одна лабораторія коштує (під ключ) до 3 млн. грн. Тобто 25 лабораторій (щоб у кожен обласний центр додаткову) – це 75 мільйонів гривень. Тобто приблтзно 1/1000 від усіх грошей в КОВІД-фонді. Одна, с*ка, тисячна всього бюджету фонду. Але нєт.

Вони жахнули 35 мільярдів у дороги. Освоїти гроші не встигли. І вже не встигнуть. На 10 мільярдів навіть тендера не зробили. Бо гроші ж треба, щоб освоїли не хто попало, а свої. Щоб поділились.

У підсумку – бабок нема, доріг нема. Лабораторій нема. Рейтингу, правда, теж нема. Але нам його рейтинг, як мертвому припарки.

1941 рік: втрата управління і безкінечні котли. Ось історична аналогія.

Вова, здавайся. В Омані завжди тепло. і тести вчасно. І памперси теж.

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.