Почалося! Заробітчани вже отримують листи з податкової. Замість оподаткування олігархів, Гройсман оподатковує заробітчан (Фото)

Тернопільські заробітчани вже отримують запити з податкової. Замість оподаткування капіталу олігархів, який виводять за кордон, оподатковують доходи заробітчан, які ПОВЕРТАЮТЬ капітал в Україну

Жителів Тернопільської області, які їздять на заробітки, просять задекларувати доходи, отримані в іншій країні – повідомляє Галас

У цих листах в досить наполегливій формі податківці просять та радять задекларувати свої прибутки в іноземній країні.

Зокрема, у листі вказується, що отримувач зобов’язаний подати річну податкову декларацію, в якій має бути вказана сума отриманого прибутку.

В противному випадку працівники податкової інспекції самостійно надішлють запит до Республіки Польща, щоб отримати вичерпну інформацію стосовно усіх нарахувань та виплат.

Після цього уже українські податківці самостійно визначать суму податку, яку доведеться сплатити заробітчанину. У цьому випадку на нього ще й чекає чималенький штраф.

Подати декларацію необхідно до 1 травня. Варто відзначити, що за оцінками МЗС Польщі, за минулий рік українці прислали додому більше 90 мільярдів гривень, що становить 4% ВВП країни.

 

 

20 Comments on “Почалося! Заробітчани вже отримують листи з податкової. Замість оподаткування олігархів, Гройсман оподатковує заробітчан (Фото)”

  1. Нехай виплатять людям компенсації людям,які виїхали за кордон із своєї зарплати

 1. Да він ідіот податки він хоче. Вже обнагліли до пізд@ца. Тварі , від мене вони нічого не получать.. за 6років я получаю лише маму одиначку . І то було 390 а зараз 1500. Ой які гроші. Що навіть сльози ними не витриш. Виживають нас, а потім ще заявляють про якісь податки! Масла їм на всю морду@@!@!!!!!

 2. когда в армии служил – самое хуйлище ипропидар был с фамилией бондарук. видимо все они такие, кто с такой фамилией

 3. Ну Гройсман взагалі о..їв то люди гнуться працюють щоб ти козел був гладонький мав що їсти а тобі падлі мало .Придурку ти ще маєш заохочувати щоб вони їхали а не забирати .Ти іди в своїх корішів вибивай податки.Через таких ідіотів страждає народ

 4. Пішов він нах-й разом із своїм подільником порохом. А робочі місця він створив , чи роботою забезпечив? Податки вираховані в Польщі. Ви вільні жиди з півжидками і не напружуйте свої запливші жиром куці мізки. Шукайте дурніших, а від заробітчан ви дулю отримаєте а не пеньондзи.

 5. Пора рубить эту власть ,люди сука деньги везут в страну что бы семьй прокармить и оставляют эти деньги в стране так они сука еще и налоги решили брать с работяг,твари !!!!! Сука на них бы налоги ввести !! И на все 900% что бы твари поняли как это прожить за3000 гривен и еще за камуналки заплатить и детей прокармить,а себе зарплатку подняли и получают по 50000 в месяц, твари просто , сядте суки на зарпла в трешку и понэхайте,может и вы на заробитки згоняете та налоги потом заплотите

 6. Шкода що ці ТВАРІ Кузьму Скрябіна ВБИЛИ а о він би їх у спокою не залишив. От саме зараз і потрібна в країні революція!!!!!

 7. Взагалі хочуть зруйнувати державу. Така зажерлива наша ВРУ. Гройсмана і того, хто йому допомагав у прийнятті такого ненормального Закону потрібно виганяти з як і попереднього президента. Чому повинні страждати наші діти через таких деб**ів? Де ж таке бачено…

 8. Це незаконно.Подвійне оподаткування незаконно.В країні,де живу та працюю відповідно плачу податки,завдяки чому маю соціальний захист,мед.допомогу,а в майбутньому і пенсію.

 9. Пане Гройсман нажаль ви вже неналежити собі… Що вирішать там!!!!…те і змушені приймати в супереч своєму народові. P.S Але то ще невсе то ще квіточки поки що.

 10. Це стосується тих хто брав жовіжку резидента і не платив податок в Польщі, то пдатить податок в Україні. Звичайних заробітчан це не стосується

 11. Так вони й так платять налог в тій країні, ще один налог ? Усю владу геть та й позабирати все що мають , тоді хай поють..

 12. Через Геноцид в Україні прошу позбавити мене українського громадянства!!!Треба просити притулку у іншій країні…..Фашисти при владі!!!

 13. А про себя – ЛЮБИМЫХ – опять забыли !!!!!! Готовы с людей шкуры поздирать….. ЛЮДИ ЕДУТ НЕ ОТ ХОРОШЕЙ ЖИЗНИ В ЧУЖУЮ СТРАНУ РАБОТАТЬ. Себе зарплаты, начисления, оздоровительные – до небес подняли и оочень многие еще и субсидии на оплату ЖКХ получают !!!!! Зажравшиеся, брехливые мрази!!!!! А какими красивыми лозунгами бросались на майдане !!!!!

 14. ЦЕ ПРЯМЕ ЗНИЩЕННЯ ЭКОНОМІКИ КРАЇНИ . ГОТУЮТЬ СОБІ , НА НАШІЙ ЗЕМЛІ , ЖИДІВСЬКІЙ ЄРУСАЛИМ. ПРИСОСАЛИСЯ ДО НАШОЇ КРОВІ, ТА Й ЖИРУЮТЬ ЗА НАШ КОШТ. ПОРА ГОТУВАТИ ЛІХТАРІ . ДОКИ БУДЕМО МОВЧАТИ , ГУРТУЙМОСЯ , БО НАШІ НАЩАДКИ НАС НЕ ПРОСТЯТЬ. ЩО МИ ЇМ ЗАЛИШИМО ? ПУСТЕЛЮ ТА Р А Б С Т В О ?

 15. Есть одно для них, кто на крови майдана пришёл к власти и держится на крови тех, кто в окопах – к ОРУЖИЮ, БРАТИ!!! Ганьба ФАШИСТАМ України! До зброї… на фонари всю єту мразь!!! Вставай Україно, вставайЇЇЇ
  Дістали,!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *