Пішло – поїхало! Арешт Новінського, Медведчука, Бойка.. Припинення транспортного сполучення з московією, закриття її посольства та консульств в Україні, – Корчинський

Допис відомого українського політика, письменника, громадського діяча та ведучого. Керівника партії Братство Дмитра Корчинського:

Припинення транспортного сполучення з московією, закриття її посольства та консульств в Україні.

Арешт Новінського, Медведчука, Мураєва, Бойка, Вілкула, Льовочкіна, Ахмєтова, “митрополита” Антонія, Рабіновича та інших легальних агентів кремля, конфіскація всього, що на нашій території належить московським олігархам.

Цю контратаку можна здійснити без втрати жодного нашого солдата.

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.

Що відомо про санкції

Загалом санкції застосують проти 19 юридичних та 8 фізичних осіб. Зокрема, під санкції потраплять 5 літаків, на яких літали з Києва до Москви. Також санкції застосують до компаній, що обслуговують ці літаки.

За що проти Медведчука та Марченко вводять санкції

Данілов розповів, що Служба безпеки України веде кримінальне провадження щодо фінансування тероризму. Саме через це застосують санкції.

Данілов додав, що всі пункти санкцій оприлюднять після указу президента.

На кого ще накладуть санкції

  • Костянтин Вацьковський, громадянин Росії,
  • Віталій Донченко, громадянин Росії,
  • Наталія Лавринюк, громадянка України,
  • Сергій Лісогор, громадянин Росії,
  • Олександр Маслюк, громадянин Росії,
  • Михайло Попов, громадянин Росії.