“Підстав для ейфорії нема”: Порошенко прокоментував результати зустрічі “нормандської четвірки”

Зустріч “нормандської четвірки” відбулася 9 грудня у Парижі.

Колишній президент, лідер “Європейської солідарності” Петро Порошенко прокоментував “нормандський саміт”, який відбувся 9 грудня у Парижі.

За його словами, склалося враження, що російського президента цікавило лише газове питання. Таку думку висловив Порошенко на своїй сторінці у Facebook передає ТСН.

“Зустріч показала, що Росії не можна довіряти, що короткого шляху до миру, на жаль, не існує, бо мир не входить у плани агресора. Таке враження, що Путіна цікавив лише газ”, – написав експрезидент.

“Червоні лінії”, які президентові Володимиру Зеленському окреслило суспільство напередодні стало оберегом для України на зустрічі лідерів чотирьох країн, вважає лідер “ЄС”. Попри це, заявив Порошенко, підстав для ейфорії нема.

Він назвав небезпечною відмову від судових позовів до “Газпрому”.  “Найближчими тижнями протидія саме цій загрозі вийде на передній план”, – заявив Петро Порошенко.

Нагадаємо, в Парижі 9 грудня відбулася зустріч лідерів Німеччини, Франції, України та Росії. Це – перший “нормандський саміт” з осені 2016 року.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.