Підозрюваним у розбещенні дівчаток на Київщині виявився відомий в Україні фотограф

Підозрюваним у розбещенні підлітків у Києві та Київській області нібито виявився відомий український фотограф Олександр Ктиторчук.

Як повідомило інформоване джерело, суд обрав йому запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Передає Obozrevatel.

Раніше в поліції Київської області повідомили, що підозрюваний зареєстрований у місті Вишневому й розбещував неповнолітніх в автомобілі.

“Встановлено, що чоловік протягом кількох років здійснював розпусні дії щодо 17-річної дівчини й інших жертв на території Києва та Обухівського району… Зокрема, 15-річну киянку, яку він привіз до Обухівщини, де в салоні авто вчинив стосовно неї розпусні дії”, – зазначили там.

Хто такий Олександр Ктиторчук:

  • Ктиторчук народився 27 липня 1964 року в Бердичеві Житомирської області.
  • Він викладає в Київській школі фотографії.
  • На сайті фотошколи зазначається, що один з його улюблених жанрів – ню-фотографія.
  • Олександр співпрацює з багатьма топовими українськими зірками, а також бере участь у популярних шоу-програмах на телебаченні.

“У всіх, хто вперше взяв у руки фотоапарат і зробив знімки, виходить порно. Три відсотки з цих людей залишаються задоволеними своєю роботою, і вони залишаються в цій зоні. Наступний крок – вони починають фотографувати еротику. І половина фотографів залишається в еротиці. Коли людина розуміє, що й еротика набридла, вона починає думати, куди ще піти”, – розповідав він про свою роботу на одній із виставок.

За даними ЗМІ, фотограф є власником пасажирського лайнера класу люкс під назвою “St. Andre”, з авторським дизайном інтер’єру. Він працював у Києві як дорогий теплохід-ресторан VIP-класу для весіль, банкетів і шикарних прогулянок по Дніпру.

Довжина теплохода 51 метр, ширина – 10 метрів, осадка – 2,20 м. Вантажопідйомність – 480 тонн. Пасажиромісткість – до 150 осіб. На борту кілька кают, ресторан і кінозал. Екіпаж – шість ос.