“Під*раси на дорозі! Сьогодні в центрі Києва побили побратима Івана, учасника АТО. Він зараз в Госпіталі. Ці ушль*пки втекли”: парамедик ЗСУ

Під@раси на дорозі ! Сьогодні в центрі Києва побили побратима Івана, Ваня учасник АТО, в полоні був 2 роки та 11 місяців ,в грудні був звільнений з полону, лікувався до сьогодні в Госпіталі (травми та захворювання після полону).

Сьогодні в центрі міста Іван забирав на Новій пошті волонтерський візок для бійців, а під@раси на БМВ вирішили що їм все дозволено і припаркувались на дорозі так, що їх об’їхати було неможливо, Іван їм посигналив, з машини одразу вийшло два уєб@на і почали в машині бити нашого побратима, з Іваном у машині була його дружина , вона одразу вискочили та почала заступатися . Вона також була побита цими уй@бками, коли викликали поліцію ці під@ри намагалися втекти вдаривши ще бампером машини Івана.

Іван зараз в Госпіталі, забрала швидка. Ці ушльопки втекли . Прошу , якщо знає цих особей , надати за них інформацію. Фейсбук велика сила, а вірні друзі сила силенна.

Прошу допомогти поширити цю інформацію , щоб це лайно не відкупилося і справу не зам’яли.

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.