Перейшов усі межі: Чорновіл безглуздо пожартував про Зеленського

Відомий політик Тарас Чорновіл вирішив пожартувати на тему розпуску Верховної Ради новим президентом Володимиром Зеленським. Однак користувачі не сприйняли такого жарту. Пост Чорновіл виклав на своїй сторінці в Facebook.

«Коли помре В.Зеленський, то свідоцтво про смерть виписувати не стануть, просто скасують дію свідоцтва про народження», – написав Чорновіл.

Цією фразою він спробував натякнути на те, як видавався указ Володимира Зеленського про розпуск парламенту і призначення дострокових виборів. Більшості користувачів соціальної мережі цей жарт не сподобалася.

Під постом політика з’явилися коментарі, в яких читачі назвали Чорновола “твариною”, підлабузником, а також відзначили, що раз 95-й квартал пішов в політику, то БПП пішла в 95-й квартал. Також користувачі згадали покійного батька Тараса Чорновола, якому б не сподобалися такі жарти сина.

«Ось же тварина. Тупий огидний підлабузник», « Схоже, що «95-й квартал» пішов у владу, а команда ПАП пройшла в «95-й квартал», намагається жартувати, але виходить ось так», «Палата №6», «Тупий і ще тупіший», «Ганьба тобі! Бачив би тебе твій батько… задушив би своїми руками», – пишуть в коментарях.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.