“Отримав удар в спину”: Бутусов розповів про великий конфлікт в оточенні Порошенка

Відомий журналіст Юрій Бутусов розповів про великий конфлікт в команді Петра Порошенка: прем’єр-міністр Володимир Гройсман відкрито виступив проти екс-президента і націлився відібрати у нього частку рейтингу перед виборами.

Бутусов пише, що конфлікт є яскравим прикладом цинізму в політиці. Журналіст нагадує, як Порошенко влаштував відставку Яценюка в 2016 році і отримав більш лояльний уряд на чолі з Гройсманом.

При цьому між Яценюком і Порошенко не виникло ніяких проблем в рамках політичної співпраці. Однак тепер Гройсман вирішив вдарити по колишньому президенту напередодні виборів до Верховної Ради.

“А відданий колись Гройсман на вибори пішов і відкрито вдарив по Порошенку і забирає частку його рейтингу. Яскравий приклад цинізму в політиці”, – пише Бутусов.

Також Гройсман заявив, що саме Порошенко заважав йому проводити реформи.

«Дещо мені вдалося зробити, але багато, чого не вдалося зробити, тому що вся система навколо мене була абсолютно ворожа – СБУ, прокуратура, митники… Мені важко було пробитися, когось поміняти, змінити в цій системі, у мене не було ніяких важелів», – зазначив Гройсман.

Прем’єр-міністр додав, що раніше у Петра Порошенка не було волі змінити ситуацію.

«Мої розмови закінчувалися просто нічим. Зараз я маю шанс», – зазначив прем’єр в інтерв’ю на одному з телеканалів.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.