Олена Кравець розповіла, що Зеленський планує повернутись до “Кварталу 95”

Акторка зізналася, що її стосунки з Зеленським не змінилися відтоді, як він очолив державу.

Акторка студії “Квартал 95” Олена Кравець, яка є хрещеною першої леді України, розповіла, чи змінилися її стосунки з президентом Володимиром Зеленським після того, як він очолив країну, йдеться у “Світському житті” передає ТСН. За словами Кравець, вона й досі не вірить, що Зеленський тепер президент.

“Іноді себе щіпаю, тому що коли дивлюся на нього, я не вірю в це. Я його не перейменувала в телефоні, він “Вовка”. Це дуже класно, що нічого у наших стосунках не змінилося”, – зізналася артистка.

Також Кравець поділилася, що у телефонній розмові Зеленський сказав їй, що планує через п’ять років повернутися до “Кварталу”.

“На День Незалежності я його набрала, щоб сказати, що дуже класна промова, з комком у горлі. А він каже: “Будь ласка, дзвоніть мені. Я хочу залишатися на землі і я ж через п’ять років планую повернутися”. Я: “Серйозно?”. Він: “Звичайно”. Він, до речі, не видалився з жодної групи. Тобто в соцмережах, де група “Кварталу”, він там є і він там іноді щось навіть пише”, – розповіла Олена.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.