Офіційно: Гончарук написав заяву про відставку з посади прем’єр-міністра

Глава Кабінету міністрів України Олексій Гончарук написав заяву про відставку та передав її президенту Володимиру Зеленському з правом внесення в парламент.

Олексій Гончарук у фейсбуці написав, що він прийшов на посаду, аби виконувати програму президента передає 24канал.

Проте, щоб забрати будь-які сумніви нашої поваги та довіри до президента, я написав заяву про відставку та передав її президенту з правом внесення в Парламент, – заявив Гончарук.

Глава Кабміну написав, що його команда – “команда порядних людей”, а також запевнив, що на “топ-рівні в уряді корупції немає”.

Гончарук наголосив, що за кілька місяців досить складно знищити кримінальні схеми, але потрібно не зупинятися. Політик нагадав про злиті записи прослушки у його кабінеті. Він наголосив, що все відео “змонтоване з фрагментів записів нарад в уряді”.

Їх зміст штучно створює уявлення, ніби я і моя команда – не поважаємо президента, який є нашим політичним лідером. Багатьом групам впливу, які прагнуть отримати доступ до фінансових потоків вигідно, щоб так виглядало. Але це не правда, – написав політик.

За словами Гончарука, він написав заяву про відставку саме для того, аби забрати будь-які сумніви “нашої поваги та довіри до президента”.

Реакція Офісу Президента

В Офісі Президента уже відреагували на заяву глави Кабміну Олексія Гончарука. У пресслужбі повідомили, що Зеленський розгляне заяву і про результати повідомлять окремо.

Скандал із “прослушкою Гончарука”: основне

15 січня у мережі опублікували записи розмов людей, чиї голоси схожі на голоси:

  • Прем’єра Олексія Гончарука,
  • Заступника голови НБУ Катерини Рожкової,
  • Очільниці Мінфіну Оксани Маркарової,
  • Міністра розвитку економіки Тимофія Милованова,
  • Заступника голови НБУ Дмитра Сологуба,
  • Заступниці очільника Офісу Президента Юлії Ковалів.

В оприлюдненому записі фігуранти нібито виробляли пояснення для президента Зеленського про причини зміцнення курсу гривні.

При цьому під час розмови “Гончарук” сказав, що у Зеленського “дуже примітивне розуміння економічних процесів” (і одразу уточнив, що “примітивне” – означає “просте”). Сам Гончарук також говорить про те, що він “повний профан” в економіці.

У Кабінеті міністрів спростували інформацію про те, що Гончарук після оприлюднення цих записів написав заяву про звільнення. Перший заступник голови парламентської фракції “Слуга народу” Олександр Корнієнко вважає, що для відставки прем’єр-міністра Олексія Гончарука немає підстав.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.