Один з мобільних операторів суттєво підвищує тарифи: названо ціни

У компанії підкреслюють, що це перше суттєве підвищення тарифів компанії за останні 2 роки.

Мобільний оператор lifecell переводить ряд абонентів на нові вищі тарифи. Як повідомили LIGA.net в прес-службі мобільного оператора, зміни торкнуться більше половини існуючих тарифних планів. “В основному це буде зростання на 25-30 грн. І тільки в деяких – від 40 до 75 грн “, – відзначають в компанії.

“Lifecell пропонує різні тарифи за ціною і наповненню, що враховують профіль абонента. Хочемо зазначити, що в споживчому кошику витрати на мобільний зв’язок продовжують залишатися дуже низькими в порівнянні з іншими витратами, зокрема, громадський транспорт, продукти харчування, комунальні платежі, бензин і т.д “, – відзначають в оператора.

Більше всіх “постраждали” власники тарифу “Лайфхак”. У ньому абоненти за 99 гривень отримували безлімітні дзвінки всередині мережі, 145 хвилин дзвінків на номери інших мобільних операторів та 20 Гб трафіку (плюс трафік, який не був витрачений абонентом минулого місяця). Тепер, з 12 грудня абонплата становитиме 175 грн. Абоненти тарифу “Лайфхак Плюс” заплатять ще більше – 225 грн замість колишніх 149 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *