Нусс: Тимошенко перестала приховувати, що є кандидатом Кремля

Сьогодні на погоджувальній раді Верховної Ради Юлія Тимошенко черговий раз піддала критиці військово-політичне керівництво України, назвавши причини для введення в країні воєнного стану “штучними”. Заява Юлії Тимошенко ще раз підкреслює антиукраїнську спрямованість її політичної позиції, фактично повторила оприлюднені на весь світ антиукраїнські тези Путіна про воєнний стан і про українську владу в особі президента Порошенко. Як передає replyua.net, таку думку в своєму блозі висловив політичний аналітик Павло Нусс.

Він зазначає, що насправді військова загроза для України зросла настільки, що НАТО збільшує присутність своїх кораблів у Чорному морі, але для Тимошенко це не показник. Причини для введення воєнного стану є і вони дуже навіть серйозні. Біля кордонів України в Росії і Криму розгорнуто наземна угруповання загальною чисельністю понад 80 тисяч військовослужбовців. У його складі знаходиться: близько 1400 артилерійських систем і ракетних систем залпового вогню, 900 танків, 2300 бойових броньованих машин. Незрозуміло, чи говорить щось для Тимошенко цифра – понад 500 літаків і 300 вертольотів РФ. Також незрозуміло, чи говорить щось Тимошенко інформація про те, що в акваторіях Чорного, Азовського, Егейського морів виконують завдання більш 80 кораблів і 8 підводних човнів, в тому числі ударних – 23 корабля і 6 підводних човнів.

Павло Нусс нагадує, що, присутня на РНБО 28 лютого 2014 року Тимошенко наполягла на тому, щоб українська армія здалася без бою, не використавши для відповіді агресору навіть танки. Природно, вже тоді Тимошенко не хотіла й мови вести про військове положення і активізації наших військ. Таким чином екс-прем’єр в черговий раз зіграла на боці агресора. Тепер же вона черговою \ антиукраїнською заявою підтвердила, що є кандидатом Кремля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *