“Ніколи Україна ще не мала жалюгідного президента. Були різні: комуністичний годуванець, батько олігархату, президент несправджених надій і кривавий ворюга”: нардеп

Ніколи Україна ще не мала жалюгідного президента. Були різні: комуністичний годуванець, батько всього олігархату, президент несправджених надій і кривавий російський ворюга. Потім був президент-шанс на вихід з післясовкового болота, але країна шансом не скористалася сповна. І обрала жалюгідного нікчему.

У нього тепер валиться економіка, наступає крах державних фінансів, у нього через ковід накривається система охорони здоров‘я, бо півроку лише крали і крали на «Великому будівництві» замість купувати і купувати обладнання для лікарень і готуватися до другої хвилі, як робили притомні керівники інших країн, коли навесні всі виявилися безпорадними – і багаті, і бідніші.

Не готувалися. Зате тирили на дорогах в космічних масштабах, вертали старі схеми в армію, нищили новостворену антикорупційну систему, створили конституційну кризу. Наробили дурниць на 10 років наперед. Він пише відосик про спортклуб Порошенка.

Навіть кавування в Хмельницькому в «Велюр» йому згадувати не хочеться. Жодних емоцій, крім презирства. Рівень дешевого паяца. Тьху.

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.