“Ніхто вас тут не чекає!”: Росіяни відповіли жителям “Л/ДНР” на їхні російські паспорти (відео)

Як недоречний і не несе ніякої користі для Росії оцінили москвичі указ Володимира Путіна про видачу російських паспортів жителям так званих “ДНР” та “ЛНР”.

Блогер Вася Барабан розмістив на своєму каналі на YouTube відео з опитуванням жителів Москви про ставлення до ініціативи президента РФ, передає Діалог.UA.

Учасники опитування сприймають цю ініціативу вкрай скептично. Вони говорять, що жителі “ДНР” і “ЛНР” є громадянами України, і цього громадянства їх ніхто не позбавляв.

Одна з учасниць опитування сказала, що така “щедрість” Путіна викликає у неї здивування. Вона згадала про свого знайомого, дочка якого не могла вступити до ВНЗ, так як їй не давали громадянство РФ через те, що дівчина народилася в період життя їх батьків (громадян РФ) в Україні і отримала українське свідоцтво про народження. Тобто, раніше для українців навіть наявність батьків-громадян РФ не було достатньою підставою для отримання російського громадянства.

Читайте також: Клімкін одною заявою “знищив” російські паспорти, що видаються в ОРДЛО як документ

Тому не дивно, що такий “атракціон небаченої щедрості” від Путіна викликав у москвичів подив. Крім того, люди напевно прекрасно розуміють, що російські паспорти для жителів “ДНР/ЛНР” – це приплив в ту ж Москву і в інші міста трудових мігрантів, які, ставши хоч і не повноправними, але хоч якимись громадянами РФ, будуть претендувати на постійне працевлаштування з російськими зарплатами, а заодно і обвалювати ринок нерухомості.

Одна з учасниць опитування, немолода жінка звернула увагу і на такий аспект, що російські паспорти для жителів “ДНР” і “ЛНР” – це на десятки років заморожені погані відносини з Україною. Жінка розповіла, що сама прожила в Україні 20 років. З нашою країною пов’язано чимало подій у її житті, і вона негативно ставиться до агресивної політики Путіна.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.