“Непоправна втрата”: 10 років тому страшна аварія забрала життя популярного українського телеведучого

Українці вшанували пам’ять відомого телеведучого, загиблого в результаті жахливої ДТП. Йдеться про популярного телеведучого Ігоря Пелиха, який розбився в аварії десять років тому.

Відповідний пост у своєму особистому Facebook опублікував автогонщик і волонтер Олексій Мочанов, який був знайомий з Ігорем Пелихом.

“Сегодня 10 лет как в страшной аварии не по своей вине, пассажиром, погиб Игорь Пелых. Невосполнимая утрата. Вечная Память. Пухом Земля. Облаками — небо…”, – йдеться у підписі.

Читайте також: В Черкасах жорстоко побили відомого журналіста: медики намагаються врятувати його життя у реанімації

Українці зворушливо відреагували на пост Мочанова і стали висловлювати свої співчуття за фактом 10-ї річниці з дня смерті Ігоря Пелиха.

Спочивай з миром, друже!”, “Час біжить невблаганно! А адже здається сталося вчора. Земля пухом хорошій людині”, “Він був світлою людиною”, “Співчуваю, дуже шкода”, “Як швидко час летить, 10 років…”, “Якось надто вже несправедливо…”,- пишуть вони в коментарях під публікацією.

Нагадаємо, ведучий загинув 8 травня 2009 року біля 5 години ранку в результаті ДТП в Києві на проспекті Перемоги, 82. Йому було 35 років. Поховали ведучого на Байковому кладовищі поруч з батьками.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.