“Навіть не хотів телефонувати”: Трамп розповів, чому говорив із Зеленським

Американський лідер пояснив, що телефонував Зеленському на прохання міністра енергетики США Ріка Перрі.

Президент США Дональд Трамп пояснив республіканцям в палаті представників США причину свого дзвінка українському лідеру Володимиру Зеленському, повідомляє Корреспондент з посиланням на Axios.

4 жовтня відбулася телефонна розмова Трампа з однопартійцями, в ході якої він повідомив, що не хотів телефонувати Зеленському, але міністр енергетики Рік Перрі його вмовив.

“Мало хто знає це, але я навіть не хотів дзвонити (Зеленському – ред.). Єдина причина, по якій я подзвонив, – тому що Рік попросив мене. Щось про завод СПГ”, – сказав Трамп.

Журналісти припустили, що такою відмовкою американський лідер спробував зняти з себе відповідальність за скандал, що виник.

Нагадаємо, телефонна розмова Трампа із Зеленським, яка відбулася 25 липня, стала причиною скандалу і призвела до запуску процедури імпічменту президента США.

Як стверджують опоненти американського лідера, він під час дзвінка намагався вплинути на Зеленського з метою почати розслідування діяльності в Україні сина екс-віце президента Джо Байдена в обмін на надання фінансової та військової допомоги Києву.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.