“Найманці Путіна втекли на 1,5 кілометра”: ЗСУ витіснили бойовиків в Луганській області

Завдяки успішно проведеній бойової спецоперації, яка планувалася ще з зими, піхотний батальйон однієї з бригад Збройних сил України в Луганській області просунувся і закріпився на нових позиціях.

Як інформує replyua.net, волонтер Юрій Мисягін розповів про це на своїй сторінці у Facebook. Згідно зі словами волонтера, вся складність полягала в тому, що одночасно операція проводилася на двох напрямках – на лівому і на правому флангах. Волонтер розповів: «Станом на 14 травня на одному з флангів батальйон просунувся на півтора кілометра вперед. А іншому – на 900 метрів».

Нагадаємо, раніше ми вже повідомляли, що представники збройних формувань Росії стягнули до лінії розмежування на Донбасі десятки гаубиць, танків, зенітно-ракетних комплексів. Цим самим вони порушили лінії відведення та постійні місця зберігання військової техніки. Зокрема, були зафіксовані 12 танків, 13 буксируваних гаубиць, три ЗРК – на полігоні поблизу Міусинська, а також двадцять чотири танка поблизу населеного пункту Круглик. Також, поряд з населеним пунктом Покровка були зафіксовані представниками СММ ОБСЄ не менше п’яти танків Т-72.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.