На жаль, найближчим часом ви не побачите Лідію Таран у ефірі. Після відпустки в Туреччині ведуча захворіла на COVID-19

Ведуча каналу “1+1” Лідія Таран захворіла на коронавірус. Наразі вона перебуває на самоізоляції.

Про це у четвер, 14 січня, написала Таран у Facebook. Передає ТСН.

“У найближчих ефірах ТСН на 1+1 ми не зустрінемося… На жаль, я захворіла на COVID-19. Зараз перебуваю на самоізоляції вдома”, — йдеться у повідомленні.

Ведуча 1+1 зазначила, що після короткої святкової відпустки до Туреччини зробила ПЛР-тест та отримала позитивний результат.

“На жаль, попри дотримання суворих карантинних вимог у тій країні та під час самої подорожі, це все одно зі мною трапилося… У турків у ці святкові дні був локдаун у всіх містах — і він проходить жорсткіше, ніж у нас. Наприклад, у суботу і неділю всі сидять вдома, а туристи перебувають в готелі, виходити зась”, — зазначила Таран.

Вона додала, що після відпустки провела один ефір ТСН.

“Не хвилюйтеся! На роботі ми дотримуємося карантинних норм і дистанції. Усім контактним особам повідомила”, — зауважила ведуча.

Вона написала, що почувається добре. Температура – 37,5. “Особливих симптомів не відчуваю. З лікарем на зв’язку, приймаю медикаменти і вітаміни”, — розповіла Таран.

“Сумую за ефірами та улюбленими телеглядачами. Друзі, привіт вам усім! Обіцяю набратися сил і повернутися до роботи переможницею. Прошу всіх дотримуватися карантинних вимог і рекомендацій МОЗ та ВООЗ. Дивіться ТСН і довіряйте тільки перевіреним новинам”, — додала вона.