“На нас точно не нападали росіяни, щоб забрати території”: боксер Олександр Гвоздик зробив скандальну заяву щодо війни на Донбасі

Україна і Російська Федерація стали ворогами не тому, що Москва напала на території нашої держави, а тому, що п’ятому президенту Петру Порошенко потрібна була димова завіса, щоб грабувати свою країну.

Про це заявив український чемпіон за версією Всесвітньої боксерської ради ( WBC) в напівважкій вазі Олександр Гвоздик (17-0, 14 КО), передає replyua.net.

«От чомусь ми з росіянами стали ворогами. Чому? Тому що, наприклад, нашому президенту потрібна була димова завіса, щоб спокійно грабувати нашу країну. Як варіант. Я не знаю, які там тонкощі. Але це точно не те, що на нас російські напали, щоб забрати території. Я вас благаю. Це скільки вам повинно бути років, щоб в це вірити? Що це тому, що одні говорять на російській, інші на українській. Це ж нісенітниця. Може бути, я дурний. Але я в це не вірю», – каже Гвоздик. Щоб підкріпити свої слова, боксер навів приклад ситуацію на Кримському півострові.

«Чому в Криму немає війни? Адже там не зробили жодного пострілу. Що, Крим не так важливий, як Донецьк або Луганськ? Думаю, що як стратегічний об’єкт він важливіше. Я думаю, це все нав’язане людям, щоб відволікати їх від основних проблем. Плюс війна – це ж прибуткова справа», – говорить він.

У той же час, відповідаючи на питання про те, хто винен в цьому конфлікті, заявив, що винні обидва «Думаєте, Порошенко з Путіним не на зв’язку? Я вас благаю», – підсумував Гвоздик.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.