На Дніпропетровщині спалахнув бунт, люди захоплюють будівлі: що відбувається, кадри протесту

Жителі Кривого Рогу підпалили шини під будівлею управління «Криворіжгазу» – люди вимагають включити їм опалення

Акція протесту почалася вдень у понеділок, 12 листопада. Перед будівлею підприємства зібралися розлючені городяни, в будинках у яких вже кілька днів холодні батареї. Незважаючи на вимоги людей, ніхто з керівництва «Криворіжгазу» до них так і не вийшов. Чергова повідомила активістам, що сьогодні понеділок і «нікого з начальства немає» передає Politeka.

Люди вважали це проявом неповаги. Пізніше в «Криворіжгазі» заявили, що будівлю підприємства «захопили» невідомі люди.

«У заручниках залишаються Анатолій Пономаренко, технічний директор, і Борис Рибка, начальник управління охорони праці, які вів з ними переговори. Вони пояснювали, що “Нафтогаз України” повинен дати дозвіл на пуск газу, але люди нічого не хочуть чути, тому що їхні діти мерзнуть », – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що мітингувальники пішли на штурм будівлі «через відмову” Нафтогазу України “поставляти газ підприємству” Криворізька Теплоцентраль “».

У «Криворіжгазі» відзначили, що «Нафтогаз» відмовився від поставки газу на це підприємство через його боргів.

В результаті без опалення залишилися сотні тисяч жителів Кривого Рогу. Станом на 12 листопада вже два дні не працюють 78 шкіл і 75 дитячих садків міста. Також через напади на співробітників і пошкоджень машин була змушена призупинити роботу аварійно-диспетчерська служба міста.

У прес-службі «Нафтогазу» підтвердили, що не подають газ на одне з двох теплопостачальних підприємств Кривого Рогу в зв’язку з заборгованістю в понад 1 мільярд гривень і небажанням сплачувати борг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *