На батька школярів, який помстився водію маршрутки, за своїх синів, відкрили кримінальну справу

Поліція відкрила кримінальне провадження за 125 статею Кримінального кодексу України щодо батька трьох дітей Степана Подолюка, який помстився водію львівської маршрутки №8, що раніше незаконно відмовляв двом його синам-школярам у пільговому проїзді.

Про це повідомила журналістка Вікторія Балицька на своїй сторінці у Фейсбуку передає Форпост. Степан Подолюк каже, що не жалкує про свій вчинок.

“Я не шкодую про свій вчинок. З однієі сторони моральної я вважаю, що я поступив правильно, а по закону, напевно, що ні”, – каже чоловік.

За умисне нанесення легких тілесних ушкоджень йому загрожує штраф до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів або громадські роботи на строк до двохсот годин, або виправні роботи на строк до одного року.
За його словами, раніше мати дітей їздила на кінцеву зупинку, щоб поговорити з водієм про цей інцидент. Тоді водій просто їй нахамив, мовляв, “наплодили тут, а ти вози”.

Жінка написала скаргу на Гарячу лінію міста Львова, після чого водію оголосили догану. Але за словами батьків, порушення прав дітей водієм продовжувались.

“Водій Роман, зі слів дітей, навіть не дав їм шансу витягнути посвідчення, і відразу сказав виходити з салону. 12-річний Юрко казав, що йому в цю мить було дуже соромно, а молодший 7-річний братик розплакався від відчаю. Більше того, впродовж останнього тижня, зі слів дітей, водій Роман, коли бачив на зупинці цих хлопчиків, то пролітав повз як тропічний циклон Олівія. Усі ці факти сукупно викликали в душі тата Степана природнє обурення та гнів”, – розповідає журналістка. Натомість водій розповідає про події по-іншому.

“Водій Роман, звісно, обурений. І він не розуміє за що його побив батько Степан. Каже, що дітей не виганяв, а вони самі вийшли. На зупинках їх не бачив, а отже і не прошмигував повз. І взагалі, ніяких негативних моментів у своїй поведінці як водія – не прослідковує.

Водій Роман стверджує, що тато Степан дуже сильно його бив. Зокрема ногами у правий бік. Але синців нам не показав, казав, що їх нема. Візуально у водія лише зашите вухо. Каже, має струс мозку. Є мед довідка, що у нього легкі тілесні. Однак, попереду ще експертиза.

Найбільше мене вразила дружина водія. Вона щиро не розуміє чому у Фейсбуку стільки коментів на підтримку батька Степана і стільки агресивних коментів у бік водія маршрутки Романа. Жінка справді не розуміє. Ми пробували якось пояснити. Не вийшло. Ну як тут поясниш!? Дуже показове, що дружина водія постійно на нас кричала. Хоча ми сторонні особи, які не причетні до її проблем”, – каже у совоєму дописі журналістка Вікторія Балицька.

Також журналісти поїхали на кінцеву маршрутки №8, що у центрі Львова, і поговорили з людьми у черзі.

“Більшість знає цього водія. Жодного доброго слова я не почула. Люди кажуть, навіть пасажири на милицях мусять платити. Учні розказували, що теж мусять платити, хоча з 1 вересня проїзд для школярів безкоштовний. І учнівські квитки у них є”, – сказано у дописі.

Нагадаємо, 13 вересня, близько 16:00 у Брюховичах на кінцевій зупинці маршруту №8 побили водія маршрутки.

15 Comments on “На батька школярів, який помстився водію маршрутки, за своїх синів, відкрили кримінальну справу”

 1. Цей водій і інших дітей недолюблюють,мої діти теж про нього доброго нічого не скажуть,і біля галичанки з ним вже проводив один батько співбесіду по цій же темі.

 2. Куйня якась. Закон єдиний для всіх: діти старше семи років оплачують проїзд. Пільги існують лише для інвалідів. З огляду на це, батько – чмо. Чим його діти особливіші від наших, що мають кататися безкоштовно? Що він за таке ледащо, що не може заробити грошей дітям на проїзд та інші кишенькові розходи? Я тут бачу лише, як ледаче бидло, яке нічого за життя не досягло і вміє лише дітей плодити, ні за що лупцює сумлінного робітника, який хотів лише оплати за свою роботу. Сподіваюся, “батька” посадять, а його дітей держава буде виховувати в інтернатах, може тоді вони навчаться цінувати чужий труд і вирішувати питання без кулаків?

 3. ты полный имбицил с образованием уровня 3-х классов церковно-приходской школы, отец прав на 100%. Дети школьного возраста имеют право на проезд стоимостью -50%, а по решению местных властей он может быть и бесплатным. И это если у семьи нет каких либо льгот .

 4. Гидко дивитись, як неплатоспроможне бидло обурюється, що не дають кататись на шару. Нормальні люди розуміють, що за послуги потрібно платити. Безкоштовного проїзду не буває, а пільговики просто паразитують за рахунок інших. Ті, хто співчуває цьому батечку, який настругав вилупків, не маючи змоги їх забезпечити – це нікчемні жебраки, які краще б повиздихали, і тоді Україна нарешті б стала країною заможних, успішних людей.

 5. Отаке бидло як Ліля сидять у раді ” небожителі” ,звуться
  які сидять за наші налоги та учать нас житті,ось так і вона пустишка яка не може родить бо жінка яка родила не може назвати дитину виродком

 6. Та Л і л і я проплачина? То захищає того дебіла водія. У всіх нормальних країнах, містах, містечках діти їздять без коштовно!!!!

 7. Згідно з законом діти з багатодітних сімей мають право на безоплатний проїзд. Тобто ця тварина порушує закон і не лише краде у дітей гроші, але й чинить насильство. За це знайдеться багато статей кримінального кодексу. Достатньо подати заяву і зібрати свідків – вийде пару років.

 8. Куди дивиться мiська влада i чому не реагуэ……!!!!!!! Гнати таких горе-водiiв у шияку!!!!! Або в АТО НА ПЕРЕВИХОВАННЯ !!!!!

 9. Для дітей шкільного віку взагалі має бути безкоштовний, адже вони себе самі ще не забезпечують, водія потрібно кинути до тюрми за таке відношення до дітей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *