“Мізки не завезли?”: популярний український ведучий поставив на місце росіянку, яка “приписала” Одесу до РФ

Український ведучий і зірка тревел-шоу «Орел и Решка» Андрій Бедняков різко відповів росіянці, яка заявила, що Донецька Область та Одеса є частиною Росії.

Словесна перепалка сталася на сторінці шоумена в Instagram передає InfoResist. Він розмістив фото сімейного відпочинку з дружиною і екс-співведучою по шоу «Орел и Решка» Настею Короткою і дочкою Ксенією. Ведучий вказав локацію, де було зроблено фото: Білосарайська коса, Донецька область, Україна.

У однієї з підписниць геотеги викликав обурення. Росіянка поправила Беднякова, заявивши, що Донецька область – це частина Росії, а потім додала, що Одеса теж входить в РФ.

«Донецька область взагалі-то Росія… Бедняков – пора вчити географію. А то ще чого доброго Одесу на Україну помістиш», – написала росіянка. Ведучий знайшов, що відповісти на зауваження жінки.

«А мізки Вам в магазин не завезли? Сходили б, перевірили», – написав шоумен.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Молодая , Сочная , Сладкая Кукуруза ! И мы с Ксеней

Публикация от Андрей Бедняков (@biedniakov)

Інші користувачі також присоромили росіянку за її безглузді заяви.

«Що за маячня!», «А Одеса і так в Україні «помістилася», – писали користувачі. «Ну, це поки. Розуміти треба», – відповіла на це Коваленко. «Донецька область і Одеса – це все Україна. Це Ви що собі придумали і живете. Те, що частина Донецької області захоплена і знаходиться не під контролем України, не говорить, що ця територія за кимось закріплена. Це ніким у світі не визнане ніяк. Фантазуйте далі», – відповів їй один з коментаторів.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.