Міст “Філатова-Зеленського”: прокуратура прийшла з обшуками в мерію Дніпра

У міській раді Дніпра правоохоронці вранці проводили обшуки. Їх візит пов’язаний із розкраданням бюджетних коштів, в тому числі під час капітального ремонту Центрального мосту.

Через цю переправу, до речі, у липні посперечалися президент Зеленський і мер Дніпра Борис Філатов. Тоді Філатов пообіцяв главі держави добровільно піти у відставку, якщо міст не відремонтують до 14 вересня. Мер Дніпра так поспішав виграти суперечку, що відкрив переправу на тиждень раніше передає 24канал.

Правоохоронці шукали у міській раді Дніпра докази розкрадання бюджетних коштів під час капремонту Центрального мосту міста. За інформацією низки місцевих ЗМІ, у цій справі вже встигли вручити декілька підозр. Зокрема, – заступнику Філатова – Михайлу Лисенку. Окрім нього, підозри отримали ще 6 осіб.

Як пише “Дніпроград“, обшуки, які проводили у будівлі мерії Дніпра є одними з наймасштабніших за каденцію Філатова. Відомо також, що правоохоронців намагалися не пускати в деякі частини будівлі міської ради.

Прокуратура Дніпра провела брифінг, під час якого стало відомо: до суду спрямовані клопотання про обрання запобіжних заходів для фігурантів. Усім підозрюваним прокуратура просить обрати арешт.

Наразі слідству відомо, що лише на махінаціях з бетоном підопічні Філатова та підріядники вкрали майже 30 мільйонів гривень.

На події у міській раді Дніпра вже відреагував її очільник Борис Філатов.

Правоохоронці були в мерії. Поводилися коректно. Служби співпрацюють зі слідством. Якщо хтось винен – ​​відповість за законом. А якщо це політичне замовлення нечистоплотних олігархів (а схоже на це), то це теж стане ясно зовсім скоро, – написав він.

Цікаво, що прокуратура Дніпропетровської області ще на початку серпня проводила слідчі дії на Центральному мосту. Тоді правоохоронці вилучили зразки бетону і направили їх експерту для дослідження.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.