“Міряє висоту кукурудзи”: фото “молодого аграрія” під Радою підірвало мережу

“Акробатичний” трюк одного з учасників протестів під Верховною Радою у Києві 17 грудня, який той виконав під час сутички між активістами й поліцейськими, розсмішив мережу.

Зокрема чоловік на диво високо підняв ногу, замахнувшись перед правоохоронцями, й у такій позі потрапив в об’єктив камери. Знімок опублікувало видання LB.ua передає Обозреватель.

Водночас фото швидко підхопили користувачі Facebook, де менш ніж за добу “молодий аграрій” став справжньою “зіркою” (щоб подивитися, доскрольте новину до кінця).

“Трюк молодого аграрія під Радою перетворився на флешмоб! Повторити його легендарний рух на знак солідарності з українськими хліборобами вже спробували Леся Нікітюк, Вікторія Бекхем, одна з сестер Кардаш’ян та відома телеведуча Еллен Дедженерес. Хто наступний?” – прокоментував Дмитро Коваленко, опублікувавши декілька порівняльних фото.

Інші користувачі соцмережі теж почали поширювати фотографію як в оригіналі, так і у вигляді різноманітних мемів, а також вигадувати до них смішні описи.

“Молодий аграрій показує, як міряє висоту кукурудзи”, “Совпадєніє? Не думаю”. “Молодий аграрій у Києві показує поліції, яку висоту стебла кукурудзи він виростив цього сезону”, “Випускник Білоцерківської аграрної школи, КМС із землеробства давить колорадів на полі. Картина маслом. 2019 р.”, – додали вони.

“Репетирує, як “карбуватиме” крок на параді ООС”, “Видно, що бізнесмен”, “Хоча б “кукурузина” не випала під час такого акробатичного етюду”, “Джекі Чан приїхав до Києва підтримати протест українських селян”, “100% фермер”, “Землемір”, – жартують українці.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.