Мій прогноз на день виборів – менше 10% по країні! Тобто, середній рейтинг Слуги Народу по Україні вже менше 15%. І це при тому, що в ньому не враховано скандалів

Тут нові рейтинги вийшли. Так от, рейтинг Президента 29% і він впав до рівня меншого, ніж у першому турі виборів 2019 року. А це психологічний маркер напрямку і швидкості руху влади.

І це при тому, що опитування проводилось 6-9 вересня, і в ньому не враховано скандалів, тих що були після і тих що будуть ще (а вони у них щодня).

До чого це все? Соціологія показує, що більше половини українців планують на місцевих виборах голосувати за місцеві партії.
Тобто, середній рейтинг Слуги Народу по Україні вже менше 15%.

Окремо рухають вниз ще й наступні фактори:
– найбільші перетоки (більше 50%) від слуги народу до місцевих партій;
– дві третини ядра партії – молодь до 30 років, яка на вибори не ходить;
– рейтинг партії на національному рівні ще нижчий, а рахувати треба не від рейтингу Президента, а від рейтингу Слуги народу на загальнодержавному рівні.

Закривши очі на ці фактори і уявивши, що вибори відбудуться вже завтра – 15% в середньому по Україні. Це зараз…

Мій прогноз на день виборів – менше 10% по країні!

P.S. У вересні-грудні 2019 року були моменти коли у Президента в першому турі був рейтинг 75%, а партія Слуга народу отримувала 65%.
Це для ілюстрації слова “ідіоти”.

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.