“Мені 54 роки і я не …”: Порошенко прокоментував відкриття проти нього кримінальної справи

П’ятий президент Петро Порошенко з трибуни Верховної Ради, коментуючи законопроєкт про особливий статус Донбасу, заявив, що йому “54 роки і він не…”.

Про це він сказав на засіданні Верховної Ради 12 грудня передає УП.

Пряма мова Порошенка: “Мені 54 роки і я не…Ну в цілому ви зрозуміли звідки пішла команда про порушення такої кримінальної справи (йдеться про справу щодо можливої держзради під час підписання мінських угод)”.

Таким чином, Порошенко відреагував на кримінальну справу ДБР з приводу його можливої ​​держзради в ході підготовки і проведення 11 і 12 лютого 2015-го переговорів по змісту документа “Комплекс заходів, спрямованих на виконання мінських угод”.

За його словами, “Європейська солідарність” має купу причин, щоб не голосувати за цей законопроєкт, однак фракція його підтримає.

Порошенко про закон про особливий статус Донбасу: “Путін мріє про відхилення цього закону, голосування “за” допомагає нашій армії і нашій державі тримати оборону з меншими втратами, голосування “за” дає можливість українським дипломатам продовжити свою роботу за збереження коаліції.

Ми – державники, ми не змінюємо принципи, тому ми голосуємо за продовження дії цього закону”.

Фразу, яку використав Порошенко у Раді, сказав 26 жовтня 2019 року президент Володимир Зеленський. Тоді Зеленський їздив у Золоте-4, де добровольці та ветерани виступали проти відведення українських військ.

Одному з людей у військовій формі Зеленський сказав: “Послухай, я президент цієї країни. Мені 42-й рік. Я ж не лох якийсь. Я тобі прийшов і сказав – зброю прибери”.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.