Локдаун на Великдень і травневі свята: в уряді розповіли, чого чекати українцям

Прем’єр Денис Шмигаль вкотре дав рекомендації щодо святкування Великодня і травнених свят. Він зазначив: модель адаптивного карантину добре працює і відтак посилювати його не будуть.

Джерело: Фейсбук Дениса Шмигаля, передає 24 канал.

Цього тижня Денис Шмигаль обговорив з релігійними організаціями проведення прийдешніх свят. Він попросив представників церкви сприяти дотриманню епідемічних норм.

Прем’єр наголосив, що на свята необхідно дотримуватись карантинних обмежень та рекомендацій щодо проведення богослужінь, обрядів і церемоній.

“Наближаються важливі для українців свята, і важливо, щоб радість від їхнього відзначення не затьмарило зростання захворюваності”, – написав Шмигаль.

Уряд не буде на травневі свята змінювати модель адаптивного карантину. Він ,як зазначає прем’єр, демонструє дієвість. У цьому контексті він згадав Чернівецьку й Одеську області, які вийшли з червоної карантинної зони. Наступного тижня до них можуть приєднатися ще кілька областей, нагадав глава уряду.

Як раніше вже повідомляв Максим Степанов, локдаун на час Великодня вводити не будуть. Обмеження у кожній області залишатимуть відповідно до приналежності до якоїсь із кольорових зон.

Зустріч із релігійними діячами

23 квітня прем’єр Денис Шмигаль зустрівся з представниками церков і попросив їх дотримуватись карантину та рекомендацій під час богослужінь. Г лава уряду подякував представникам церкви за розуміння введених державою обмежень щодо їх діяльності та за позицію щодо важливості вакцинування проти COVID-19.

“Вкотре закликаємо українців проявити відповідальність, обачність і уникати масових скупчень на свята. Дотримання кожним з нас простих протиепідемічних заходів може вберегти життя та здоров’я сотень людей”, – підсумував Шмигаль.