“Київ – древня російська столиця”: Цимбалюк розкрив страшну суть промови Путіна 9-го травня

На параді до Дня перемоги в Москві президент Росії Володимир Путін згадав про місто-герой Київ, назвавши його “стародавньою російською столицею”. Це свідчить про нові територіальні претензії Кремля до України.

На цей нюанс звернув увагу український журналіст Роман Цимбалюк у своєму відеоблозі на YouTube, повідомляє Обозреватель.

“Путін любить згадувати українські міста, які героїчно билися з нацистами. Але слово Україна тут ніколи вже не пролунає. Ще кілька років тому уявити, що президент Росії на параді Перемоги буде використовувати словосполучення “стародавня російська столиця Київ” було неможливо. Зараз усе змінилося”, — наголошує він.

Читайте також: “Київ – древня російська столиця”: Путін відзначився нахабною заявою на параді в Москві

“І тут вже розмова не про дідів, які боролися і перемогли фашизм. Це — обґрунтування сучасної російської агресивної політики. Фактично — це висунення територіальних претензій, заява про те, що Росія не визнає незалежну українську державу”, — вважає Цимбалюк.

Як повідомлялося, Цимбалюк упевнений, що, незалежно від прізвища нового президента України, Росія всіляко домагатиметься того, щоб наша країна перестала існувати або повністю повторила долю терористичних “Л/ДНР”.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.