“Купив собі “Миргородську”, файна така вода, давно її купую, та от після того як компанія зменшила розмір кришки, при відкриванні вона просто вистрілює”: львів’янин

Купити мінералки і втрати око.

Голосно сказано, але як то кажуть, до біди багато не потрібно. Я не дуже часто щось пощу у фейсбук але тут вирішив поділитись щоб таких як я було менше.

Не знаю чи то я такий везучий чи ще в когось була така ситуація коли вистрілює корок від мінералки.? Купив собі “Миргородську”, файна така вода, давно її купую, та от після того як компанія зменшила розмір кришки, при відкриванні вона просто вистрілює, було в мене так декілька раз але обходилось без пригод, до сьогоднішнього дня.

Як тільки почав відкривати корок вистрілив прямо в око. В результаті отримав контузію правого очного яблука, пошкодження роговиці ока і крововилив. Зараз правим оком ніц не бачу, все як в тумані. Хоча лікар казав, що зір має відновитись. Дуже на це надіюсь.

Тож товариство, майте на увазі, що “Миргородська “взривається”, тож якщо хочете втамувати спрагу саме цією водою то направляйте корок від себе або вдягайте окуляри. Всім добра

Андрій Олександрович

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.