Крим так і не став частиною Росії: Лавров розповів про велику проблему, яку не може вирішити Москва

Глава МЗС Росії Сергій Лавров закотив істерику через ситуацію з Кримом і де-факто підтвердив, що окупований півострів так і не став частиною Росії.

Більш того, склалася ситуація, коли Москва нічого не може з цим вдіяти. Виступаючи на сесії Міжнародного форуму добровольців у вівторок Лавров визнав, що російська влада не може змусити російські банки почати працювати в Криму через страх потрапити під західні санкції, пише startko.co.ua.

У разі якщо російські банки зайдуть до Криму, вони автоматично потраплять під санкції Міністерства фінансів США і збанкрутують. Більш того, Лавров заявляє, Росія кожен раз намагається підняти питання санкцій на переговорах про захопленому українському півострові, проте ніяких результатів Москва домогтися так і не змогла. Заява Лаврова активно коментують соціальні мережі, вказуючи на публічну капітуляцію і безсилля РФ у зв’язку із захопленням Криму.

“Лавров заявив, що уряд не може змусити російські банки працювати в Криму, так як вони побоюються санкцій. Крім того, кінь переживає через те, що західні країни нібито” позбавляють кримчан і севастопольців шенгенських віз “. Скажіть Лаврову, що у кримчан БЕЗВІЗ “, – коментує заяву російського міністра відомий блогер з Криму.

Нагадаємо, що кримчани розповіли про “переваги” життя в “рус**ом мире”.

One Comment on “Крим так і не став частиною Росії: Лавров розповів про велику проблему, яку не може вирішити Москва”

  1. Ну що “гражданє халявщікі, тунєядци” сильно вам помогли московити?
    Вони вас використали як той гумовий нацюцюрник.
    А ви далі тіштеся.
    Хоча я, на вашому місці, просто розповів свої поневіряння для шандарахнутих (як ви в 14-му) одеситів, херсонців, харків’ян і тому подібних.
    Може до них щось дійде!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *