Кремль підняв в повітря бойову авіацію на кордоні з Україною: вертольоти і штурмовики літають на низькій висоті

На тлі ешелонів з танками і артилерійськими системами Москва демонстративно підняла в повітря бойову авіацію на українських кордонах.

Перекидання військової техніки російської армії на кордон з Україною набуває все більш серйозних масштабів. У соціальних мережах користувачі звернули увагу, що на тлі ешелонів з танками і артилерійськими системами Москва демонстративно підняла в повітря бойову авіацію на українських кордонах.

Протягом четверга в соціальних мережах опублікували відразу декілька відео, на яких маневри бойових літаків і вертольотів в Ростовській області, Краснодарському краї і окупованому Криму.

Так, в небі над Ростовською областю напередодні зафіксували політ цілого ряду російських військових вертольотів. Кадри публікує “Діалог.UA” на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter.

Крім того, користувачі повідомляють, що над Краснодарським на південний схід від України в небі на низькій висоті курсує велика кількість військових вертольотів і літаків.

Аналогічна ситуація зафіксована і в окупованому Криму. “Вертольоти пачками літають! Як низько! Білогірський район, близько 10 шт. Що відбувається?” – пишуть очевидці.